Zapisy na lipiec 2020 PDF Drukuj Email
Bieżące - Informacje
Wpisany przez Joanna Gruszka

Szanowni Rodzice,

jeżeli potrzebujecie Państwo skorzystać z usług przedszkola w lipcu 2020r. , to zgłoszenia dzieci obojga rodziców pracujących lub matek samotnie wychowujących dziecko i pracujących, przyjmowane będą w dniach 10.06-19.06.2020 po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu godziny przybycia do przedszkola ( ze względu higieniczno-sanitarnych).

Przy zgłoszeniu dziecka niezbędne jest aktualne zaświadczenie od pracodawcy potwierdzające czynną pracę zawodową oraz wypełnienie deklaracji zgłoszenia dziecka w okresie lipiec 2020r .

Całodzienna stawka za żywienie (3 posiłki) w okresie lipiec 2020 r wynosić będzie 6 zł. Informacja o przyjętych dzieciach do przedszkola na okres lipiec 2020, zostanie podana telefonicznie do wiadomości rodziców zgłoszonych dzieci, do dnia 26 czerwca 2020r.

Z poważaniem Anna Kaczmarczyk Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu